Κυριακή 27 Μαρτίου 2011

ΑΕ Περάματος-Μοσχάτο 1-1

Μοιράστηκαν γκολ και βαθμούς το Πέραμα με το Μοσχάτο, στο ισόπαλο 1-1, στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής.

Οι φιλοξενούμνεοι προηγήθηκαν με γκολ του Παπαδόπουλο στο 37΄και έτσι έληξε και το ημίχρονο.
Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στις αρχές του Β΄ημιχρόνου με γκολ του Ηλιαδάκη στο 53’. Η ομάδα του Μοσχάτου είχε την ευκαιρία να πάρει τη νίκη, αλλά η προσπάθεια του Επιτροπάκη στο 82΄χτύπησε στο δοκάρι.

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Ρόππας, Σκλαβούνος, Φίλων, Χάλαρης, Μελάς (75΄ λόγω τραυματισμού Δουκάκης), Ηλιαδάκης, Αντωνίου, Κοττάκης (57΄ Ντεντόπουλος), Λαζόπουλος, Φωτίου (70΄ Ευδαίμων), Κωνσταντακόπουλος.

ΜΟΣΧΑΤΟ: Κουρεπίνης, Επιτροπάκης, Λαλιάνι Μ, Λαλιάνι Λ, Πισιμιτζής, Λιόσης, Παπαγεωργίου, Ανδρουλιδάκης, Σαλάμης (60΄ Παπαευθυμίου), Καψαλοπόδας, Παπαδόπουλος.